Úvod

Chalupa "Na kovárně" se nachází v nádherném, kouzelném a romantickém prostředí Orlických hor. Nově zrekonstruovaný objekt v samotném centru malebné horské vesničky České Petrovice (670 m.n.m), se rozkládá na velmi atraktivním a strategickém místě. Z jeho oken můžete sledovat provoz sjezdovky, kterou máte opravdu jako na dlani. Zdejší Sportareál je vzdálen pouhých 30 m. a k dispozici má tři vleky, z toho jeden 600 m. dlouhý, zcela nově vybudovaný. K dolní stanici vleku je to pouhých 80m. Na protějším svahu nechybějí ani letní aktivity. Sotva sejde sníh, jsou zde k zapůjčení např. horské terénní káry, koloběžky, dále můžete vyzkoušet grassball, letní snowtubing, jízdu na kladce apod. Záleží jen na Vás, jestli se budete oddávat těmto odvážným hrátkám, nebo sedět v klidu na terase penzionu a u dobré kávy vychutnávat nezapomenutelné okamžiky sledováním těchto adrenalinových sportů.

Výhodou pro Vás bude nedaleký obchod se smíšeným zbožím (50 m.), autobusová zastávka (30 m.), Horská chata Na rozcestí (80 m.) s kuchyní po celý den, či třeba nádherná stylová restaurace "Sruby Haida" s posezením u krbu, která je od chalupy vzdálena cca 400 m.

Chalupa "Na kovárně"pro Vás bude ideálním místem k odpočinku, relaxaci či dovolené. V útulném prostředí tohoto stavení zapomenete na všední starosti a budete se cítit opravdu jako doma. Objekt je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro partu lidí, která chce trávit kouzelné chvíle na horách.

BlueBoard.cz