Úvod

Chalupa "Na kovárně" se nachází v nádherném prostředí Orlických hor. Zrekonstruovaný objekt v samotném centru malebné vesničky České Petrovice (670 m.n.m) stojí na strategickém místě. Z jeho oken můžete sledovat provoz sjezdovky, kterou máte opravdu jako na dlani. Od chalupy ke sjezdovce je to necelých 100 m. Takže pokud vám či vašim dětem bude zima, stačí přeběhnout cestu a jste doma, v teple. Zdejší Sportareál má třemi vleky, z toho jeden z nich je dlouhý přes půl kilometru a vyveze vás až k nově otevřené rozhledně Amálce . Zdejší areál nabízí adrenalinové aktivity i v létě. Můžete vyzkoušet např. jízdu na horských terénních kárách, nafukovací překážkovou dráhu v délce 30 a výšce 7 m. Dále třeba trampolínu, grassball, summer tubing, jízdu na kladce a pod.

Velkou výhodou je obchod se smíšeným zbožím přímo naproti chalupě (50 m.), ale také autobusová zastávka (rovněž 50 m.) s pravidelnými spoji do Pastvin, Klášterce nad Orlicí a Žamberka. V sezóně tu staví cyklobusy, které vás dovezou až na Šerlich .

Pár metrů od chalupy stojí Horská chata na Rozcestí ,restaurace s nabídkou hotových jídel po celý den. Další stylová restaurace Sruby Haida s posezením u krbu, je od nás necelých 5 minut chůze.

Chalupa "Na Kovárně" je ideálním místem k relaxaci a odpočinku. V jejím útulném prostředí zapomenete na všední starosti a budete se cítit opravdu jako doma. Objekt je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro partu přátel, kteří rádi tráví volné chvíle na horách.

BlueBoard.cz